Ostravské Buchary 2012 – Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

Naše představení hry ROZPAKY ZUBAŘE SVATOPLUKA NOVÁKA na Ostravských Bucharech bylo velmi uvolněné a veselé. Patrik začínal představení nadvakrát /podruhé pro porotu, která dorazila o něco později/ a navíc jsme nesehnali žádnou alternaci na roli pacienta VRBOVCE, tak jsme zkusili inovaci a jednoduše vyvolali uvaděče  – Patrik se své úlohy zhostil skvěle a my jsme zjistili že domluveného pacienta VRBOVCE vlastně vůbec nepotřebujeme /a na to jsme museli přijít až při 32. repríze!/ Diváci i porota se skvěle bavili, byli  představením nadšeni, vybojovali jsme 5 diplomů a doporučení k postupu na národní přehlídku do Volyně… a to jsme toto představení zařadili na přehlídku vlastně jako „nouzovku“, abychom tam něco zahráli, když premiéra nové hry byla v den podání přihlášky ještě v nedohlednu :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Galerie se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>