Návštěvní kniha

Vítejte v naší návštěvní knize. Napjatě očekáváme Vaše připomínky, dotazy a vzkazy. Zdravíme všechny přátele divadla a těšíme se na shledanou.

Váš KVAS

14 komentářů u Návštěvní kniha

 1. Krásný stránky, těšíme se na další vystoupení! Moc pozdravů

 2. "Divadelní komedie" - Na ŠTÍTĚ!!! ( Buchary buší, tamtamy znějí...) napsal:

  29.3.2015 v 21:57

  Tak ke mně dnes dolétla zpráva , že jste (můj oblíbený a obdivovaný soubore) roznesli BUCHARY na svých kopytech!!!
  Zuzu a Roman – ceny za herecký výkon, rejža za režii, samozřejmě i divadlo za inscenaci a v neposlední řadě i Martinino čestné uznání jsou UDÁLOSTI, kterými jste všem vypálili rybník !!!!!!!
  Ale „není kostelíčka bez kázáníčka“ a všechen ten medík, který jste slízli, je vykoupen metodou cukru a biče, se kterou s vámi všemi vaše milá rejža pracuje a nutí vás „potit krev“ pro skvělé a zářné ZÍTŘKY!
  Ja, ja, všechno to úsilí stojí za to a vy jste fajná banda, která ví, co chce!
  A tak jak na počátku stvoření světa bylo SLOVO, tak na počátku vašich vavřínů je vždy VÝBĚR příhodného KUSU, na kterém se můžete všichni vyřádit…Je to znát a vaše radost je nakažlivá! ( Asi budete muset „šéfku“ bouchnout šampusem.)
  Volyně volá, tak nic nezapomeňte a „vymalujte“ jim tam taky !!! Vaše příznivkyně – gorolka Marta Gelnarová z Havířova

 3. Divadelní komedie 8.11.2014 - PODĚKOVÁNÍ napsal:

  Vážená paní „REJŽO“, skláním se s obdivem nejen před Vaší prací s herci – kamarády, ale fascinuje mě VÝBĚR kusů, které se svým souborem uvádíte v život – lidem pro radost.
  Musíte mít načteno velikáááánské množství věcí. Vymýšlet a promýšlet vtipné režijní postupy předpokládá fantazii i zkušenost, jistě musíte uplatňovat i „laskavý nátlak “ na neposlušnou bandu – ale vše zvládáte s grácií a tak, že VÝSLEDEK je přijímán s velikým respektem i odborníky, přesahuje rámec místního ochotnického divadélka a po zásluze sbíráte ceny a ocenění. Jsem ráda, že máte „pevnou ruku i dobré nervy „, ale chtěla bych Vám popřát hlavně hodně ZDRAVÍ , ať máte sílu nejen na svou rodinu, ale i na všechny strázně a překážky kolem, abyste nám všichni dělali radost ještě hodně, hodně dlouho! Pěkné pozdravení posílá Marta Gelnarová z Havířova
  P.S. Moc se mi také líbí kostýmy – především oceňuji „těžbu“ z místních (soukromých) zdrojů. Jo – když člověk něco miluje – není co řešit… BRAVO!

  • Lucie Ráczová napsal:

   Dobrý den, Vaším vyznáním jste mi opravdu doslova vyrazila dech. Tak krásná a milá slova jsem již dlouho nečetla… Moc za ně děkuji – dodala mi energii a elán k další práci :) Hezký den přeje Lucie Ráczová , vedoucí souboru

 4. Lucie Ráczová napsal:

  Také zdravíme. Děkujeme za pochvalu stránek, vyřídíme jejich tvůrci – Patrikovi:) Jako redakční systém používáme Word Press.

 5. Tonda a Alenka napsal:

  Přeji dobrý den

  Dne 19.5.2012 jsem se svou přítelkyni navštívil Vaše představení Drcla loktem vo kredenc. Toto Vaše představení bylo pro nás velkým divadelním zážitkem a moc se nám toto představení líbilo. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli Vám a Vaším kolegům za toto poděkovat.
  Do budoucna Vám a Vaším kolegům držíme palce a přejeme Vám hodně pěkných divadelních rolí a divadelních úspěchu.
  Další Vaše představení si už nenecháme ujít.

  Děkuje Tonda a Alenka.

 6. Díky za Drcla loktem vo kredenc napsal:

  Milé soudružky a soudruzi,
  díky moc za báječné představení! Byli jste zábavní, vtipní, úžasní …jako vždy :-) Přeju spoustu úspěšných repríz, ať splníte plánovaný závazek a držím palce na Buchary :-) …btw pistáciový termix býval moooc dobrý, škoda, že jste s sebou neměli vzorky :D
  Irena Szarowská

 7. Tomáš Lukasik napsal:

  Tiše ale zuřivě, se stoupající tendencí, se spalující intenzitou, s degeneračními účinky ……. …….to nejde vydržet ………
  ……..ať mně všichni odsoudí …………
  ……….ale prostě to říct musím !!!!
  O CO KRÁČÍ ??
  Jednoduše ve mně roste závist, že nejsem s Váma
  A JE TO VENKU !

 8. Jen tak dál napsal:

  Drahé Kvasnice a drazí Kvasáci,
  držím palce a mnoho zdaru do dalších dnů, týdnů, měsíců a let přeju z úplně celičkého srdce.
  David Calderón de la Barca
  …a doufám, že Vás na jaře stihnu.

 9. Lucie Ráczová napsal:

  Web dostal nový kabát a mimo jiné také návštěvní knihu. Teď už budeme mít všechny vaše postřehy, připomínky a komentáře pohromadě…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>